Лікування уві сні

Статистика по всьому світу говорить, що зі страхом перед лікуванням у стоматолога зіштовхуються до 30% людей.
Особливо це стосується дітей, яких часто неможливо вмовити навіть сісти у крісло та просто відкрити рот, не кажучи вже про те, щоб витримати великий об’єм лікування.
Але страх перед стоматологами – далеко не єдина причина подумати про лікування уві сні.
Найпоширеніші показання до такого методу лікування:
  • – Лікування дітей до 3-х років, які через вік ще не здатні спокійно сидіти у кріслі протягом тривалого часу;
  • – Дітей, які мають певні особливості розвитку чи особливі потреби, що обмежує повноцінний контакт лікаря з дитиною;
  • – Непереборний страх перед процедурою у дітей чи дорослих;
  • – Наявність індивідуальної непереносимості місцевих анестетиків;
  • – Дуже великий об’єм лікування («тотальні» роботи) і бажання зробити процес більш комфортним та менш стресовим.
Лікування уві сні буває 2-х типів: під седацією та під загальним знеболенням.
Одразу хочемо пояснити різницю. Седація – це стан загального заспокоєння чи легкого напів сну пацієнта від вдихання спеціального газу з маски. Контакт з пацієнтом при цьому зберігаються, а він відчуває легку ейфорію та спокій чи ненадовго засинає (при глибокій седації). Але в той же час може виконувати команди лікаря, зберігає самостійне дихання та контроль за ковтанням. Такий метод широко використовується в стоматології для простих та швидких процедур, але проводити «під маскою» складне чи довготривале лікування зубів у дітей неможливо.
Під час загального знеболення під дією спеціальних медичних препаратів відбувається тимчасова повна втрата свідомості та больових відчуттів (тільки на час введення даних препаратів). Після такого виду знеболення пацієнт прокидається під контролем медичного персоналу, і хоча процес прокидання є індивідуальним, орієнтовно через 1 годину він вже почуває себе повністю відновленим та не пам’ятає того, що з ним відбувалося під час сну. Загальне знеболення проводиться тільки лікарем анестезіологом та за наявності відповідної медичної апаратури в клініці.
А як щодо безпеки процедури?
Всупереч поширеній думці, сучасні методи анестезії абсолютно безпечні для здоров’я. Препарати, які використовують для загального знеболення мають короткочасну дію, не накопичуються в організмі та абсолютно не впливають на пацієнта у майбутньому. А от стрес від лікування звичайним способом, якщо дитина сильно налякана, якраз може мати негативний вплив на організм.
Однак, як і будь-яке інше втручання у роботу організму, лікування уві сні пов’язане із певними ризиками під час самої процедури. Тому перш за все важливо впевнитися у високій якості та безпечності процедури седації чи загального знеболення, які повинна гарантувати клініка.
«Професорська стоматологія», одна із декількох у Полтаві та області, що спеціалізується на стоматологічному лікуванні в умовах седації та загального знеболення як дітей, так і дорослих.
Клініка оснащена сучасною системою моніторингу усіх життєвих функцій пацієнта, централізованою подачею кисню, сучасною наркозно-дихальною апаратурою експертного класу, має у штаті висококваліфікованих лікарів-анестезіологів та асистентів, а також отримала відповідну ліцензію і використовує міжнародні протоколи та рекомендації щодо лікування під загальним знеболенням.
Ми використовуємо найбезпечніший метод захисту дихальних шляхів під час застосування загального знеболення, що передбачає введення до дихальних шляхів м’якої трубки, через яку пацієнт дихає. Ця маніпуляція проводиться тільки після того, як пацієнт заснув, а видаляється трубка ще до його повного прокидання. Тому пацієнти навіть не пам’ятають про неї. Дана трубка також є магістраллю для проведення інгаляційної анестезії, яка є пріоритетною за сучасними протоколами лікування.
Саме такі методи рекомендовані Європейською, Американською та Австралійською асоціаціями анестезіологів та закріплені у Гельсінській декларації безпеки пацієнтів у анестезіології.
Усе це гарантує безпеку лікування із захистом дихальних шляхів, підтримкою дихання і оксигенації та своєчасну і повну допомогу у випадку виникнення будь-яких нестандартних ситуацій.
Будьте здорові та довіряйте лише професіоналам!
Потрібна консультація? Зателефонуйте нам за номерами нижче і ми обов'язково відповімо на усі запитання!

Made on
Tilda